Luljeta Bozo reagon pas shpërndarjes së memeve në rrjetet sociale që e tallin, ja çfarë kërkon të bëjë

387

Surprizues ishte kandidimi i inxhinieres Luljeta Bozo në zgjedhjet e 25 prillit dhe akoma më shumë surprizues ishte fakti se ajo arriti të marrë mandatin e deputetes.

Tashmë 76-vjeçarja ka hyrë në Parlament dhe do të përfaqësojë Partinë Socialiste. Mirëpo, gjatë kësaj kohe shumë meme janë shpërndarë në rrjetet sociale për të dhe duket se vetë Luljeta nuk ka arritur t’i shmangë pa i parë.

Gjatë një interviste për “Euronews” ajo kërkoi që këta persona t’i dalin përballë për ta takuar dhe t’ja thonë në sy komentet që kanë.

“I kam thënë të gjithëve; u thoni atyre që shkruajnë nëse kanë gjë me Luljetën, telefonin e kanë, e-mail e kanë, takohemi dhe të m’i thonë në sy ato që kanë”, shprehet 79-vjeçarja.