Sinan Hoxha feston ditëlindjen nuk do ta besoni sa vjeç mbush sot këngëtari i mirënjohur (FOTO)

222

Sinan Hoxha feston sot ditëlindjen dhe nuk kishte si të mungonte një mesazh i ngrohtë urimi nga bashkëshortja e tij, Andrra.

Kjo e fundit ka ndarë në Instagram disa foto mjaft romantke që ka realízuar me Sinanin, duke nisur nga dita e martesës e deri tek ardhja në jetë e fëmijës së tyre të dytë.

“Zhýtem cdo dite ne théllesine e syve te tu, perhumbem teksa lexoj dashurine e jetes ne to! Ditet e mia, prej se te kam pare, njohin vetem trajektoren e lumturise. Kam privilegjin, te gezoj familjen qe me fale, strehen tone te dashurise qe na ngroh zemrat nen bekimin e dy engjejve tane.

Te dua sa s’mùnd ta them e as ta shkruaj, te dua cdo cast e me shume, ne cdo frymemarrje, ne cdo perkédhélje, ne cdo puthje…❤️ Gezuar ditelindjen, festa ime e jetes! @sinanhoxha_”, shkruan Andrra në postimin e saj.

Kujtojmë se Andrra Destani e Sinan Hoxha u bënë prindër për herë të dytë në muajin mars.

Ata u bekuan me një djalë tjetër dhe familja është në qiellin e shtatë nga gëzimi.

“E gjithë bota është e imja. Faleminderit Zot”, shkroi Andrra përkrah një fotografie të bebushit.

Më vonë ata zbùluan se djalin e dytë e pàgëzuan me emrin Ayan dhe pak kohë pas ardhjes së tij në jetë i zbùluan portretin e ëmbël në rrjete sociale.