Shi dhe ulje temperaturash, moti i keq pritet të godas Shqipërinë

Në orët në vijim në një pjesë të territorit të Shqipërisë pritet që të ketë përkeqësim të kushteve atmosferike të motit.

Shërbimi Meteorologjik grek ka publikuar hartën me zonat që pritet që të goditen nga moti i keq.

Mbin vendin tonë kushtet e paqëndrueshme do të përfshijnë zonën e Shqipërisë së mesme në orët e mbrëmjes në zonat malore, por që gjatë natës do të ketë ulje të intensitetit.

Stuhitë do të jenë të izoluara, të shoqëruara me një erë të lehtë. Të njëjtat kushte atmosferike do të karakterizojnë edhe fillimin e javës që vjen, të paktën deri në mes-javë. Tashmë jemi në vjeshtë, duhet të ndryshoni gardërobën.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

‘Pse moj zonja injorante’! Sindi e ‘Për’puthen’ i kthehet rëndë ndjekëses

Ajo mori vëmendje te “Për’puthen” dhe u komentua shumë...

Kush valle? Rovena Stefa publikon pamje me prindërit nga vila që ka blerë në Kosovë

Këngëtarja Rovena Stefa, kohët e fundit i ka befasuar...

(Foto) Lori Hoxha tregon pamjet se si duket shtëpia e ‘Big Brother Vip’, ja kur nis

Teksa të gjithë presin që të fillojë “Big Brother...