Rudina Dembacaj thyen tabutë, do të ftojë në dasmë ish-bashkëshortin: Mekaniku është goxha çun…

280

Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku janë një ndëër çiftet më të komentuar nga mediat rozë. Çdo suprizë e ish-deputetit për aktoren rrëmben një vëmendje të madhe nga ndjekësit të cilët qëndrojë gjerë e gjatë për ta komentuar.

Si duket çifti ka vendosur që dasma madhështore të mbahet tani dhe një skuadër e gjitha është vendosur në dispozicion që kjo ditë të jetë sa më magjik. Më 1 janar ata u celebruan zyrtarisht dhe këtë fakt na i bëri me dije përmes disa fotove të postuara në Instagram nga momenti kur ata u thanë po njër-tjetrit.

Gjatë një bisede virutale me ndjekësit Rudina është pyetur për marrëdhënien me ish-bashkëshortin Aleksin dhe të gjithë e dinë që ata vazhdojnë të ruajnë një marrdhënie mjaft të mirë për shkak të vajzës së tyre, madje madje Rudina ka zbuluar më herët se ai do të jetë i ftuar në dasmën e saj dhe t ëish-deputetit.

Për sa u përket thashethemeve se është lidhur me ish-deputetin për paratë e tij, Rudina i mohoi duke thënë se e do atë dhe fëmijët e tij. “Po ta dinin njerëzit se leku nuk puthet dhe përqafohet, nuk do të ishin kaq ziliqarë për lekun.

I kam dhënë provat që kam shije. Mekaniku është goxha çun, Aleksi. Edhe Marku që është një superburrë”.