Fansja oféndon atë dhe Ledrin, Sara i kthen përgjigje epíke (FOTO)

87

Çifti i shumëpërfolur i ShowBizit shqiptar Ledri Vula dhe Sara Hoxha po kalojnë pushime të këndshme në jug të Shqipërisë, pikërisht në Dhërmi.

Pas një periudhe shumë të ngarkuar me koncerte, ai mbyll sezonin veror më herët se kolegët e tij për të gjetur kohë edhe për familjen e tij.

Çifti në fjalë sëbashku me vajzën e tyre Poem Blu po pushojnë në bregdet se dyshja në fjalë nuk ndalen së postuari foto e video nga dita e tyre.

Sara na ka zbùluar nëpërmjet një videoje në Instagram se Ledri për pak kohë lançon këngën e tij të fundit dhe e kthen këtë në një formë loje për fansat e saj.

Ajo vendos këngën në sfond dhe fillon e këndon këngën e re, ende të pa publikuar, por gjatë postimit ajo bllokon zërin dhe i kërkon ndjékësve të gjejnë fjalët nëpërmjet leximit të buzëve.

Si një formë bashkëbisedimi me ndjékësit e saj Sara do marri shpesh edhe përgjigje të papëlqyeshme pasi numri i ndjekësve të saj është mjàftë i lartë dhe príten të tilla shpérthíme.

Por Sara njihet për përgjigjet e saja të shpejta dhe të merituara.

“Peskeni ik për lesh!”- ka shkruar dikush, i cili ka marrë një përgjigje epíke nga Sara, e cila i kthehet:

“I ka jeta edhe këto ikjet për lesh. Rëndësi ka që të kthehesh prap dhe nga leshi.”