TJETËR NGJARJE E RENDË NË SHKODËR, PLAGOSET 30 VJEÇARI

661
FOTO ILUSTRUESE
FOTO ILUSTRUESE

Shkodër/ Informacion paraprak

Më datë 04.09.2021, rreth orës 22:20, në pedonalen pranë Urës së Bunës gjatë një konflikti të çastit, shtetasi Q.M.,25 vjeç ka plagosur me një mjet prerës thikë shtetasin Ç.T. 30 vjeç

 

I dëmtuari ndodhet në Spitalin Rajonal Shkodër, jashtë rrezikut për jetën.

 

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

 

Shërbimet e Policisë kanë bërë të mundur kapjen e autorit dhe shoqërimin e tij në ambientet e policisë për veprime të mëtejshme.