Lindita Nikolla emerohet kryetare Parlamenti. Plas ahengu, del video duke kercyer e lumtur

475

Diten e djeshme me krijimin e qeverise Rama 3, Lindita Nikolla eshte vendosur kryetare e Parlamentit. E sigurisht qe pas ketij momenti te shumepritur do te festonte.

Si mund te festohej pa aheng? S’behej fjale! Ne rrjet po qarkullon nje video e Lindites teksa kercen me drejtorin e Policise Bashkiake Ndrec Deda.

Te dy vijne verdalle rreth pistes gjithe qejf e rrethohen nga njerez te tjere qe i duartrokasin e kercejne rreth tyre.

Ju do thoni qe muzika eshte e ndaluar dhe ka ore policore, epo Lindita tolerohet sot se eshte emeruar ne nje pozicion qe e enderrojne shume femra te politikes ta kene, por ajo ja arriti. Hajde tani Lindita, futi dhe nje pogonishte…