Ronela Hajati dhe Young Zerka sërish bashkë? Ja foto që ngjalli dyshime

78

Ronela Hajati i ka befasuar të gjithë me veprimin e fundit që ka bërë. Ajo ka publikuar në InstaStory një foto pranë Young Zerkës, duke i bërë të gjithë të aludojnë se janë rikthyer sërish bashkë.

Megjithatë, gjërat nuk janë ashtu siç duken, pasi në foto paraqitet një poster që tregon se do të performojnë në të njëjtin vend dhe në të njëjtën ditë.

Kujtojmë se Zerka dhe Ronela i dhanë fund lidhjes vitin e kaluar, pak pasi pranuan se kishin shumë vite bashkë.