Lidhje, martesa, Meri lajme të mira, zbuloni ç’do t’ju ndodhë sipas shenjës suaj të zodiakut

183

Aferdita ne Peshore eshte ne shtepine e saj me te bukur dhe nga sot fillon lidhja e saj e bukur me Jupiterin planetin e fatit ne Ujor.

Rikthehen ditet e bukura te propozimeve per martese dhe per bashkepunime optimiste. Peshoret, Ujoret dhe Shigjetaret do marrin nje ndikim me te madh kete periudhe.

Merkuri ne Peshore nga ana tjeter sot bene nje lidhje ekzakte me Lidhjen veriore te Henes ne Binjak Kjo sjell komunikime karmike. Njohje te reja karmike ne komunikim dhe ne udhetime. Fati i bashkon pjeset e veta kudo ku jane.

Dashi
Fillon java e vendimeve te rendesishme ne jeten personale si martesa dhe bashkejetesa te lumtura. Nderkohe do keni nje udhetim karmik dhe nje takim karmik ne biznes

Demi
Nje ceshtje ekonomike do filloj te marri drejtim pozitiv sot. Ku nje pune e destinuar per ju tashme do tregoj qe eshte fati juaj dhe askush nuk e merr dot nga ju

Binjaket
Nje dite e rendesishme komunikimi dhe dashurie per ju do jete kjo e sotmja. Fati apo lidhja veriore e henes ne shenjen tuaj ju sjell njeriun qe kerkoni ne jeten tuaj

Gaforrja
Nje ceshtje familjare nga sot fillon te marre drejtim zhvillimi pozitiv. Vendosni per nje martese dhe per nje blerje prone apo zhvillimin e nje biznesi familjar. Do filloni gjithashtu edhe kontaktet me dike qe e mendonit larg planeve dhe puneve tuaja

Luani
Dita e sotme do konfirmoj nje inisiative te filluar para disa muajsh per fillimin e veprimeve per nje martese apo bashkepunim te rendesishem. Kjo jave pritet te jape rezultate te mira ne ceshtje ligjore e udhetime

Virgjeresha
Nje permiresim i dukshem ekonomik dhe nje pozicionim i fatit ne nje pune te rendesishme do bien ne sy kete jave dhe kete periudhe per ju. Po keshtu edhe ju merrni nje vendim per nje lidhje te l igjshme martesore

Peshorja
Jeni nga nga shenjat me te favorizuara ne jeten personale. Dikush ju kerkon falje dhe kthehet nga e kaluara me gabime duke rregulluar marredhenien me ju deri ne ciftezim. Nje ceshtje udhetimi del e favorshme dhe nje ceshtje ligjore apo kontakt me dike jashte vendit

Akrepi
Do beheni gati shpirterisht per hapa te rendesishem ne lidhje me familjen dhe nje baze ekonomike apo pronesie te rendesishme qe ju rikthehet si e drejte e mohuar. Dikush do investoj ne favorin tuaj ekonomikisht dhe shpirterisht

Shigjetari
Jeni ne nje moment pozitv ne lidhje me planet dhe vendimarrjet ne jeten personale. Do jepni fjalen per nje lidhje e cila tashme ju del para si e pamohueshme dhe si karmike qe duhet bere relaitet

Bricjapi
Shenja juaj do jete e favorizuar ne nje permiresim te nje situate qe ka te beje me karrieren dhe ekonomine. Po keshtu ne jeten personale ju rikthehet edhe nje here mundesia per te rifituar dike qe e kishte me dy mendje

Ujori
Dite dhe periudhe e rendesishme kjo e tanishmja ne lidhje me punet e planet tuaja ne ceshtje biznesi. Do ndjeni lehtesira ne aspektin ekonomik dhe ne planin personal do merrni vendim per nje celebrim

Peshqit
Pe ju dita do sjell dike te afert te familjes atehere kur nuk e prisnit perseri ne fokusin e puneve dhe te perditshemrise tuaj. Nje permiresim ekonomik do ta beje kete person edhe si bashkepunues me ju ne nje projekt familjar apo ne nje bashkejetese.