“Të vjen anash edhe…” Ja çfarë i komenton Ermal Mamaqi ish-mësueses së tij në foton me…

151

Këngëtarja e operës, Manjola Nallbani, është padyshim një ndër zonjat më në formë të personazheve të artit shqiptar.

Trupi i saj i rregullt dhe me forma të hijshme femërore, “zhduk” vitet e saj në jetë duke e bërë të duket si një vajzë e re.

E adhuruar për zërin e saj , ajo tërheq dhe me fizikun që shpesh e ekspozon në rrjetet sociale.

Pedagogia e kantos në Akademinë e Arteve, në një nga fotot e postuara në plazh ka marrë një koment epik nga një ish-studenti i saj.

Bëhet fjalë pikërisht për Ermal Mamaqin, që ka komentuar pa hezitim “të vjen anash Jennifer Lopez”.