Shfaqet e përlotur në rrjetet sociale, Rudina Dembacaj tregon çfarë i ka ndodhur

210

Ajo është një ndër aktoret shqiptare e cila ri gjithmonë të tërheqë vëmendjen në rrjetet sociale sikundër bën edhe në ekran.

 

Bëhet fjalë për Rudina Dembacaj e cila së fundmi ka postuar një seri videosh në Insta Story ku i ka treguar ndjekësve të saj se kohët e fundit qan për gjithçka.

 

Ndjekësit nga ana tjetër kanë reaguar duke e pyetur se mos është shtatzënë por Rudina i ka mohuar këto aludime.

 

“Qurravitesha për çdo lajm që dëgjoja, të mirë apo të keq”, thotë aktorja duke treguar dhe disa raste.” -tha ajo në një ndër videot e saj.