Po thuhet se Marina e zbuloi gjininë e bebit

90

Shtatzëninë e konfirmoi, fotot me barkun e rrumbullakosur i publikoi, tani të gjithë janë kuriozë për gjininë e bebit që Marina po pret.

 

Dhe mjaftoi një postim i moderatores që të nisin aludimet se ajo po pret vajzë.
Marina publikoi tre foto me bikini ngjyrë rozë, me lule rozë në kokë dhe ja kaq u desh.

 

Nuk e dimë a është rastësi apo vërtet Marina e zbuloi gjininë e fëmijës. Mbetet për t’u mësuar.