Mjekja po jepte intervistë ‘live’, infermierja serbe harron kamerën dhe fillon e heq uniformen (video)

185

Një detaj ka tërhequr vëmendjen e teleshikuesve të televizionit publik të Serbisë, madje është bërë edhe viral në rrjet.

Ndërkohë, që një mjeke po fliste për efektet pozitive të vaksinës anti-COVID, pas shpinës së saj një infermiere duket se nuk e ka parë kamerën dhe kolegen e saj që po jepte intervistë.

Ajo fillon të heq uniformen, duke u bërë gati që ta marrë vaksinën anti-COVID, ndërsa ka marrë edhe vëmendjen ekipit të televizionit që duket e kishte vënë në fokus.

Video është shpërndarë shumë në rrjetet sociale, ndërsa nuk kanë munguar komente të tilla si “ky do të jetë edicioni më i shikuar i lajmeve në RTS”.

https://www.facebook.com/e0e25708-9b66-450e-b81d-7f3d7f7d2af6