Me pak fjalë, Nora Istrefi ia bën botës fare të qartë: Roberti është…

214

Nora Istrefi reagoi si asnjëherë për ata që flasin për të dhe Robertin.

 

“Nuk e di sa është e rrugës, të sqarohem për herën e 100-të, por në fakt më shumë më shqetëson mendësia sesa shkrimet për raportet tona me Robertin. E kam thënë, do ta them, e do vazhdoj të mbroj kauzën që pas çdo ndarje, kur fëmijët janë në mes, lumturia e tyre është primare (hiq anash inatet ballkanike, thashethemet dhe paragjykimet).

 

Unë do vazhdoj të kaloj kohë me babain e Renees përderisa ajo është e lumtur, ndërsa në raportet tona personale s’ka ndryshuar asgjë, përveç një miqësie korrekte: nuk e di a ju lumturon ky sqarim, por do doja më shumë të jetë informues”, shkroi Nora.

 

Disa ditë më parë, çifti pushtoi mediat rozë me largimin së bashku lër pushime. Nga ky pushim i përbashkët me vajzën, u mor shkas që të dalin fjalë se ata po rikuperojnë raportin, por Nora i tha të gjitha dhe ribashkim nuk ka./revistawho.com