Çfarë e revoltoi kengetarin shqiptar/ Genc Prelvukaj: “Kemi shkuar per lesh…”

128

Ai eshte nje nga kengetaret e preferuar por njekohesisht edhe nje mga ata persona qe percjell edhe komentet e tij mjaft interesante ne lidhje me tema apo situata te ndryshme.

Nga sa ka bere me dije vete Genci nje dite me pare ka marre edhe dozen e dyte te vaksines kunder koronavirusit.

Dhe duket se pikerisht kjo ka qene edhe arsyeja pse kengetari ka reaguar duke u shprehur nder te tjera se “Si shoqeri kemi ikur per lesh”. Arsyen dhe komentin e tij te plote mund ta lexoni ne foton me poshte.