Turi me ide të qarta. Pas Atarës, zbulon edhe sa fëmijë të tjerë dëshiron të ketë

164

Turjan Hysko dhe Orinda Huta janë bërë prindër për herë të parë më datën 15 korrik.

 

Moderatorja solli në jetë një vajzë, të cilën e pagëzuan me emrin Atara. Që nga ai moment çifti nuk kanë nguruar të postojë vazhdimisht foto të vogëlushes, duke shuar çdo kuriozitet.

 

Mbrëmjen e sotme, ka qenë Turi që ka zhvilluar një “intervistë” në Ask Me në Instastory dhe padyshim pyetjet më të shumta kanë qenë rreth Atarës.

 

I pyetur se kush e ledhaton më shumë të bijën, ai ka thënë Orinda.