Pak ditë para fillimit të “Big Brother”/ Arbana Osmani e ka ndarë mendjen dhe merr vendimin e rëndësishëm, por që…

139

Edhe pak kohë na ndajnë nga fillimi i Big Brother Vip. Arbanës i është besuar moderimi i projektit.

Ajo para pak ditësh zbuloi detajet se po punohet fort që ky projekt të vijë në një format dinjitoz.

Duket se moderatorja ka marrë shumë seriozisht dhe ka vendosur që të kujdeset për aparencën duke iu nënshtruar një diete.

Nëpërmjet një video në rrjete sociale ajo ka zbuluar se ka filluar dietën dhe nuk ka ndërmend të flasë për të derisa të presë rezultatin.

Mbetet të presim për të parë ndryshimin e saj, e cila si gjithmonë do të jetë On Top në daljet e saj.