Njohje të reja dhe bashkëpunime ekonomike, Meri Shehu ka lajme të mira për këto shenja horoskopi

137

Dashi

 

Fillon nje periudhe me bashkepunuese per ju. Ne fakt Merkurin do ta keni ne kun dershtim. Kjo do te thote qe ju duhet te filloni te beheni me tolerante ndaj te tjereve dhe te pranoni k ushet e bashkepunimeve. Nje periudhe diskutimesh konstruktive per marr edh eniet ne cift fillon nga sot.

Demi

Ju do jeni ne kontakte te shumta per ceshtje pune dhe shendetesore. Por qe do gjeni nje menyre per t’u harmonizuar apo ekuilibruar. Udhetime pune dhe bashkepunetore te rinj nuk do mungojne.

Binjaket

Do filloni nje periudhe me te hapur ne komunikimet qe kane te bejne me jeten personale dhe me nje njohje er o tike. Do preferoni partner me vije llogjike ne komunikim dhe me fryme te gezueshme.

Gaforrja

 

Fillon nje periudhe e rendesishme per marr edheniet familjare. Shume hyrje dalje dhe plane per rregullime e ndertime por edhe zhvendosje nga nje vend ne nje vend tjeter. Mund te filloni nje bashkejetese te re.

Luani

 

Merkuri ne shenjen e Peshores eshte i favorizueshem per ju pasi ju hap nje kanal te ri komunikimi dhe plane me te zgjuara por qe do marrin perkrahje ne ecurine e tyre. Do keni udhetime dhe njohje te reja.

Virgjeresha

 

Me Merkurin ne Peshore ceshtjet ekonomike do arrijne ne nje nivel me cilesor ne menyren se si do i planifikoni apo si do rrisni fitimet tuaja ne pergjithesi. Kjo do ju sjelli prane edhe partner te logjikshem.

Peshorja

 

Tashme Aferdita eshte ne shenjen tuaj dhe ju ka dhene disa ndikime pozitive ne jeten personale dhe ekonomike. Me Merkurin ne shenjen tuaj do keni shume gjera per te diskutuar dhe planifikuar duke u ekuilibruar me se miri.

Akrepi

 

Njerez dhe plane te fshehta do fillojne te funksionojne ne jeten tuaj. Por do ju ekuilibrojne mendimet dhe emocionet dhe kjo do jete nje periudhe produktive dhe aspak emocionale.

Shigjetari

 

Per ju Merkuri ne Peshore ju sjell nje mundesi per te reklamuar ne rrethin tuaj shoqeror nje lidhje te re apo nje projekt te ri i cili do jete me bindes ne sy te te tjereve.

Bricjapi

 

Karriera do marre me shume interesim ne kete periudhe. Por do keni takime te mira dhe konstruktive me njerez qe dine te bashkepunojne. Ne jeten personale merrni nje vendim martese.

Ujori

 

Jeta juaj do ndryshoj hapesire dhe permasa me Merkurin ne Peshore. Kontaktet me jashte dhe bashkepunimet e reja do jene shume te mira per te ardhmen. Udhetimet nuk do mungojne dhe ceshtjet ligjore qe duhet te zgjidhen me sukses.

Peshqit

 

Nje ceshtje investimi apo sqarimi ne aspektin ekonomik do ju lidhi shume me te tjeret ne kete periudhe. Cdo gje qe ka te beje me anen ekonomike tashme do marri drejtim. Ne jeten personale keni ndjenja te fshehta dhe dikush do veproj ne fshehtesi ndaj jush.