Kanë 9 vite që bashkëjetojnë, Armina tregon më në fund pse s’martohet me djalin e Sali Berishës

Armina Mevlani është e lidhur prej vitesh me djalin e ish-kryeministrit, Sali Berisha, Shkëlzen Berishën.

E duke qenë se po bëjnë 9 vite bashkë çifti shpesh pyeten nëse do të ketë një ceremoni martese.

“Po dasmë kur do kemi?”, e ka pyetur një ndjekëse Arminën në Instagram.

“Kemi pritur deri tani dhe e kemi marrë me qetësi sepse në një moment pandemie nuk ka qenë koha e duhur për ta shijuar siç duhet.

Nuk kemi urgjencë sepse në fund të fundit është festë. Dhe ne kemi plot gati 9 vite bashkë”, është përgjigjur blogerja.

TE TJERA