Gazetari i njohur jep alarmin: Kjo është 15-vjeçarja që ka humbur prej ditës së djeshme

Gazetari Enrik Mehmeti ka postuar foton e një vajze vetëm 15 vjeçe nga Vlora, e cila ka humbur.

Në një postim në Facebook, Mehmeti shkruan se vajza em inicialet F.S., ka shumë se 24 orë që ka humbur pa gjurmë dhe se familjarët e saj janë shumë të shqetësuar për gjendjen e saj.

Ata kanë bërë denoncimin në polici dhe presin me ankth të dinë ndonjë informacion tjetër për të bijën.

Postimi i plotë i gazetarit:

Prindërit e një 15 vjecare kanë denon cuar z hdukjen e saj prej ditës së djeshme. Kur janë kthyer në banesë, 15 vjeçarja me inicialet F.S nuk ka qën në shtëpi dhe nuk ka lajmëruar askënd Në orët e vona të mbrëmjes së kaluar, ata kanë denoncuar në polici për z hdukjen e të miturës.

Familjarët janë shprehur se kanë frikë për sigurinë e saj dhe nuk kanë asnjë informacion për vendndodhjen e saj. Kush ka infoormacion të njoftojë policinë. Kush ka mundësi ta shpërndajë.

TE TJERA