Edhe Jennifer Lopez si dikur Arbana Osmani, harron të heqë etiketën e veshjes së saj ikonike (FOTO)

211

Këngëtarja e njohur, Jennifer Lope së fundmi ka postuar në llogarinë e saj disa foto nga eventi më i rëndësishëm i gjigantit të modës, D olce & Gabbana.

 

Këngëtarja shfaqet teksa ecën në këmbë pasi del nga hoteli ku po qëndronte dhe shkon drejt një taksie që do ta dërgonte atë në ceremoninë e rëndësishme.

 

Por detaji që i ka shpëtuar J.Lo dhe ekipit që është përkujdesur për pamjen e saj, është etiketa e harruar në veshjen ikonike.

 

Kjo nuk është hera e parë që një personazh publik e bënnjë veprim të tillë, dhe normlaidht kur bëhet fjalë për përsonazhe publike vëmendja bëhet më e madhe.