Me të pasmet në sfond, ish-konkurrentja e “Për’puthen +40”: Lër të tjerët … (FOTO)

131

Ish-konkurrentja e “Për’puthen +40”, Linda Ogreni, ka zbuluar përmes postime në rrjetet sociale se ndodhet me pushime, ku po shijon rrezet e diellit dhe plazhin.

Në profilin e saj në “Instagram” nuk kanë munguar as pozat e bukura nga këto pushime. Madje nuk ka ngurruar që të postojë foto.

Së fundmi, Linda ka postuar një imazh ku shfaqet me kurriz, duke ekspozuar të pasmet.

“Shiko përpara, lër të tjerët të të shohin nga pas”, shkruan bashkëngjitur me pozën në fjalë, ku fansat i shkruajnë: “Mos i lër as të të shohin pas se i çmende fare”.