Këtë foto të Arbanës, Xhemi Shehu do e ngjisë te Frigoriferi

76

Xhemi ka një foto të preferuar të Arbanës dhe na i tregoi vetë Arbana.

Bëhet fjalë për këtë foto ku moderatorja shfaqet me fustan të kuq dhe në super formë. Kjo ndoshta është edhe arsyeja pse Xhemi thotë se do ta ngjisë këtë foto tek frigoriferi.

Madje edhe ju mund ta ngjisni për t’u motivuar dhe për t’u kujtuar se po i nxorrët fundin kavanozave të reçelit nuk do jeni kaq në formë.

Ose mund të vendosni edhe fotot tuaja ku shfaqeni në formën më të mirë, se thuhet që funksionon.