E mbani mend fituesin e Big Brother-it të parë në Shqipëri? Arbëri dhe ish-Miss Shqipëria janë çifti më i ri i showbizit

Arbër Çepani ka zbuluar me një foro partneren e tij.

Ajo është Arnita Beqiraj, e njohur si Miss Shqipëria 2010. Me një foto ku e uron për ditëlindje teksa e përqafon, ish-fituesi i ‘Big Brother’ na tregoi sa i lumtur është pranë bukuroshes që ka në krah.

Festimet për ditëlindjen e Arnitës u bënë në jug, në biznesin e vet Arbërit. Siç edhe kuptohet, organizues i surprizës ka qenë vetë ai, pasi shfaqet në çdo video që ka detajet e saj. Në ca të tjera, çifti kërcejnë e shkëmbejnë puthje me njëri-tjetrin.

Detajet për lidhjen e tyre nuk janë akoma publike, por me siguri mund të themi se një çift shumë simpatik ju shtua showbizit shqiptar./revistawho.com

TE TJERA