Pirro Çako poston gjera te çuditshme ne faqen e tij. Ai shprehet se …

Kantautori i njohur Pirro Çako është përballur me një situatë të pakëndshme. Llogaria e tij në Facebook është hakuar.

Çako ka bërë të ditur për të gjithë ndjekësit e tij në rrjetet sociale, se tashmë Facebook nuk administrohet nga ai.

“Ju bej me dije se faqja ime ne facebook (funpage), eshte vjedhur dhe nuk administrohet me nga une”, ka shkruar Pirro Cako në InstaStory.

Kujtojmë se Pirro Çako, më herët Pirro Çako ka qenë në fokus të mediave rozë për jetën e tij private. Nga lidhja e dashurisë prej vitesh me partneren e tij, Çako u bë baba për herë të dytë , e një djali të cilin e quajnë Amadeus.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Studentja shqiptare e mjekësisë merr pjesë në “Miss Connecticut USA”: Nëse ke vullnet i bën të gjitha

Emanuela Stakaj është studentja e shkencave të bio-mjekësisë që...

Ende ka mbetur kohë, por kush mendoni se e fiton ‘Big Brother’ Olta apo Luizi?

Varianti i parë është që fituesi i këtij edicioni...

Amerikani dashurohet me Shqipërinë: Më pëlqen shumë byreku me mish edhe bakllavaja

Clayvion Winn është një amerikan që ka një dashuri...