Pirro Çako poston gjera te çuditshme ne faqen e tij. Ai shprehet se …

358

Kantautori i njohur Pirro Çako është përballur me një situatë të pakëndshme. Llogaria e tij në Facebook është hakuar.

Çako ka bërë të ditur për të gjithë ndjekësit e tij në rrjetet sociale, se tashmë Facebook nuk administrohet nga ai.

“Ju bej me dije se faqja ime ne facebook (funpage), eshte vjedhur dhe nuk administrohet me nga une”, ka shkruar Pirro Cako në InstaStory.

Kujtojmë se Pirro Çako, më herët Pirro Çako ka qenë në fokus të mediave rozë për jetën e tij private. Nga lidhja e dashurisë prej vitesh me partneren e tij, Çako u bë baba për herë të dytë , e një djali të cilin e quajnë Amadeus.