Antonela sulmon publikisht Melisën dhe kërkon që t’i marrë…

99

Antonela Berisha, ish-konkurrentja bukuroshja nga veriu i Shqipërisë, shumë e komentuar gjatë si dhe pas daljes nga programi më i ndjékur i vitit “PërPuthen”.

Antonela është shumë aktive në rrjete sociale dhe përditësohet me të rejat e fundit të ish-konkurrenteve të “PërPuthen” dhe shpesh thùmbon vajzat më të cilat nuk i kishte marrëdhëniet e mira gjatë programacionit.

Kàrremi i bukuroshes në fjalë është tashmë edhe Melisa, e cila që pas ndàrjes nga i dashuri saj ka pasur një rrítje të numrit të ndjékësve dhe që sipas Antonelës ato ndjékës janë të blerë dhe jo realë.

Gjatë një videoje postuar në InstaStoryn e Antonelës, kjo e fundit e thotë haptazi se do fillojë “biznesin e ri” për blerjen e ndjékësve meqë është bërë kaq në trend nga ish konkurrentet e “PërPuthen”.

Ajo fton te gjithë bizneset që ofrojne shitje ndjekësish t’i bëjnë një ofertë të mirë pasi tashmë ka ardhur koha që edhe Antonela të ketë një numër relativisht të lartë ndjékësish krahasuar me ish-konkurrentet e tjerë.

“Ndërkohë që po mendoja se cfarë biznesi të hap, me qënë se të gjithë po hapin biznese, do hapi një agjensi për shitje dhe blerje folloëersash sepse po shoh se po ecin shumë….”