A është e vërtetë që nuk flet me Luana Vjollcën? Arbana Osmani jep këtë përgjigje (video)

Prezantuesja Arbana Osmani ka qenë sëfundmi e ftuar në festivalin e filmit ndërkombëtar në Kosovë Prifest 2021.

Pjesë e këtij festivali ishte edhe regjisori Eduard Grishaj dhe partneri i saj. Përpos pyetjeve për Big Brother Vip, nga ku prezantuesja zyrtare tashmë, nuk ka zbuluar asgjë, një pyetje ngacmuese e gazetarit të ATV ka qenë edhe rreth raportit të saj me moderatoren Luana Vjollca.

Javë më parë në portalet online u fol se midis dy moderatoreve kishte një krisje dhe kjo sipas disa komenteve thumbuese që ato bënë në instagram rreth formateve që drejtonin. Madje u mendua se raporti ishte përkeqësuar kur u përfol se të dyja ishin pretendente për moderimin e Big Brother Vip.

Arbana ka vendosur të përgjigjet pyetjes së gazetarit shkurt duke zgjedhur të mos bëj reagime rreth lajmeve të shkruara. Ajo ka thënë se nuk merremt me përgënjeshtrime portalesh dhe me pohime portalesh sepse kam shumë punë të tjera për të bërë, duke lënë të kuptojmë se diçka të vërtetë ndoshta edhe mund të ketë!

https://fb.watch/7G0SW9o7t_/

Çfarë ndodhi? Sazan Guri shpërthen në lot ‘LIVE’ në emision

Në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishte i ftuar Sazan Guri, i cili mes lotësh foli për humbjen e qenit të tij.   Ambientalisti tregoi...

Kiara bisedon me Luizin ai ia kthen: ‘Oltën e shklyem bashkë. O të dy, ose asnjëri në këtë shtëpi’!

Luiz Ejlli edhe njëherë përsëriti faktin që nëse del Kiara Tito, do dalë edhe ai. Teksa po bisedonin në suitë, këngëtari i tha moderatores...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Fëmija me sindrοmën Dοwn i dashuruar pas Luizit: “ti nuk më pëlqen se e shan” video

Luizi ka marrë informacionin më të rëndësishëm nga njerëzit...

Eni i BBV i jep fund beqarisë me gazetaren e njohur? Dalin fotot nga ceremonia e tyre…

Disa fotografi të publikuara në faqet e tyre zyrtare...

Armando Broja i bën surprizën e bukur Luizit brenda në shtëpinë e BBV (foto)

Tashmë reality show “Big Brother VIP Albania” ka përfshirë...