I njihni dy vajzat e vogla? Sot ato janë dy nga këngëtaret më të famshme…

A mund t’i njihni dy vajzat e vogla që pozojnë duke buzëqeshur para kamerës? Fotografia vjen nga viti i largët 1994 kur të dy vajzat po luanin së bashku në një shfaqje televizive.

 

Marrëdhënia e tyre e ngushtë ka vazhduar që atëherë edhe pse ata u bënë dy nga këngëtarët më të famshëm në planet. Britney Spears dhe Christina Aguilera luajtën në The Mickey Mouse Club dhe kanë qenë mike të ngushta që atëherë.

 

Disa ditë më parë, me një tekst të gjatë, Christina Aguilera donte të tregonte mbështetjen e saj për Britney Spears, pas gjyqit për kujdestarinë e saj. Ditët e kaluara, këngëtarja zbuloi publikisht se nuk ka kontroll mbi jetën e saj, pronën e saj, por edhe trupin e saj.

 

Siç tha ajo, babai i saj, Jamie Spears, ka kontroll absolut mbi të gjitha fushat e jetës së saj. Ajo ka të drejtë vetëm për 2,000 dollarë në javë nga prona e saj dhe nuk lejohet të ketë fëmijë. E tronditur, Christina Aguilera, e cila është shoqe e saj, dërgoi mesazhin e saj përmes mediave sociale dhe shpjegoi se Britney duhet të lirohet nga ky burg.

 

 

 

 

Behuni gati.Keto qytete do të mbulohen nga bora ditën e dielë

Fundjava parashikohet që të sjellë ulje drastike të temperaturave të cilat pritet të zbresin nën zero gradë celsius përgjatë ditës së shtunë dhe të...

Zi në familjen e Getoar Selimit, reperi humb personin e afërt

Sot është një ditë e trishtë për familjen e reperit Getoar Selimi.   Halla e reperit është ndarë nga jeta. Lajmin e hidhur e ka bërë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Aktori i njohur shqiptar rikthehet pas 10 vitesh në Shqipëri dhe …

Aktori Elvis Pupa më shumë se 10 vite është...

A jeni bere gati per bakllavane? Ja si ta pergatisni qe t’ju tretet ne goje. Video

Ingredientët: 60 peta për bakllava 1 filxhan stika të grira imët ½...

Nipi i Isa Boletinit: Ju tregoj cilat ishin amanetet e gjyshit tim për Shqipërinë

Nipi i Isa Boletinit, Gazmend Boletini ka rrëfyer në...

Behuni gati.Keto qytete do të mbulohen nga bora ditën e dielë

Fundjava parashikohet që të sjellë ulje drastike të temperaturave...