Pasi u nda nga Oriola Marashi, Eros Grezda “hedh grepin” tek bukuroshja e njohur spanjolle

284

Pas ndarjes nga modelja Oriola Marashi, Eros Grezda është aluduar se është në lidhje me disa femra. E fundit në optikën e mediave rozë është modelja spanjolle Nicole Bohorquez.

 

Futbollisti shqiptar i ka komentuar bukuroshes e kjo e fundit i ka kthyer komentin. Prej këtij fakti kanë nisur aludimet se mes dyshes mund të ketë diçka.

 

Në njërën prej fotografive të saja, futbollisti i klubit hungarez, Zalaegerszegi, e ka shkruar simbolet e zjarrit dhe zemrës. Ndërsa në një postim tjetër i ka komentuar në spanjisht “sa e bukur”.

 

Ndërkaq, bukuroshja ia ka kthyer komentin në të dyja rastet, në njërin prej të cilëve ka shkruar ‘Bebe’ që i referohet një personi të afërt.