Vajzat bllokojnë trafikun në Tiranë, kërcejnë në mes të rrugës

244

Një ngjarje aspak e zakontë është shënuar në Tiranë. Një grup vajzash kanë bllokuar rrugën që të zhvillojnë një video.

 

Katër vajzat kanë dalë nga mjeti i tyre, tip “Mercedez Benz” dhe kanë bllokuar rrugën tek “Unaza e Re”. Ashtu sikurse shikohet edhe në videon e publikuar nga “JOQ” vajzat kanë dalë nga makina dhe kanë nisur të kërcejnë, si duket ky do të jetë trendi i ri i “Tik Tok”.

 

Veprimi i vajzave ka krijuar trafik të madh, ndërsa në video dëgjohen edhe boritë e makinave, të cilët detyrohen të presin që vajzat të mbarojnë videon.

 

Mbetet për të parë, se cfarë do të ndodhë me vajzat.