Pasi konfirmuan se do të bëhen prindër, Marina Vjollca dhe Geti marrin një tjetër vendim (FOTO)

376

Një ditë pas postimit që konfirmoi lajmet se Marina Vjollca dhe Getoar Selimi do të bëhen prindër, çifti ka nisur pushimet në Dubai.

Në dy postime në Instastory, të dy shihen të veshur me jeshile teksa pozojnë të qeshur.

Pushimet e Marinës dhe Getit vijnë pas periudhës së veçantë të yllit të ekranit e po ashtu edhe pas koncerteve të reperit.

Të dy pritet të bëhen prindër dhe mesa duket janë duke marrë veten para angazhimit të tyre më të madh që është sjellja në jetë e një foshnje.

FOTO: