Marina Vjollca zbulon si do ta quajë vajzën. Një emër me 4 shkronja, shumë i thjeshtë dhe i bukur

269

Pak ditë më parë Marina Vjollca dhe Getoari na gëzuan me lajmin e bukur që do të bëhen prindër. Marina postoi fotot e bukura me barkun e rrumbullakosur për ta ndarë me ndjekësit pritjen e ëmbël.

Tani Marina nuk fshihet më, por çdo ditë ndan disa çaste nga jeta e saj si mama e ardhshme.

Por sot moderatorja na ka treguar diçka të re. Si do ta quajë vajzën. Mina është emri i bebushes që pritet të vijë në jetë.