Vajza e ish-deputetes së njohur të PD-së provokon sërish: Thuaj burrit tënd, boll më pa

822

Në profilin e saj në “Instagram” numëron me dhjetra dhe qindra postime, ku nuk mungojnë pozat provokuese dhe shumë sensuale. Bëhet fjalë për vajzën e ish-deputetes Albina Deda, Ada.

Së fundmi, bukuroshja bionde ka ndarë me 152 mijë ndjekësit e saj disa foto ku shfaqet e veshur me një fustan shumë të shkurtër. Veshja e saj ngjyrë e verdhë ka gjithashtu një dekolte mjaft të hapur, e cila për pak sa nuk i zbulon më shumë seç duhet.

Teksa duket shumë elegante dhe në formë, ajo shkruan bashkëngjitur këtyre pozave: “Thuaj burrit tënd, boll më pa mua”.

Të menjëhershme kanë qenë komentet, ku madje një fanse i shkruan: “Do e lija burrin tim për ty”. Ndërsa të tjerët e kanë komplimentuar për bukurinë dhe linjat e saj trupore.