Vajza e Bashkim Finos i jep fund beqarisë, dalin pamjet e para nga ceremonia

181

Megi Fino i ka dhënë fund beqarisë. Vajza e ish deputetit të ndjerë, Bashkim Fino ka celebruar në martesë dashurinë me Sidrit Takon, ndërsa janë publikuar dhe fotografitë e para nga ceremonia ku i ka thënë “po” personit të zemrës.

 

Siç shihet dhe nga fotot, ata kanë mbajtur një ceremoni të vogël me njerëzit më të afërt. Kujtojmë që pak kohë më parë, Megi Fino u emërua zëvendës ministre për Evropën dhe Punët e Jashtme.