“Të paça përjetësisht”, Fifi publikon foton me Florin dhe…

Këngëtari i njohur, Flori Mumajesi ka festuar ditën e djeshme ditëlindjen. Ai mbushi plot 39-vjeç dhe nuk kishte se si të mungonin urimet e shumta.

Mirëpo, duket se urimi që ka tërhequr më shumë vëmendje ka qenë ai i këngëtares, Fifi, me të cilën Flori është përfolur shpeshherë se është në një lidhje.

“100 ma t’lumtunat e botës për ty! Të paça përjetësisht”, ka shkruar këngëtarja përmbi foton e postuar në Instastory.

Ndërkohë, vetë Flori ka zgjedhur të mos postoj asgjë për ditëlindjen e tij.

TE TJERA