Robert Berisha tregon se çfarë duhet bërë me ata që i morën jetën dhe e lanë te dera e spitalit 18-vjeçaren shqiptare

211

Robert Berisha ka postuar një foto në Instagram duke reaguar për ngjarjen e rende ku iu mor jeta e 18-vjeçares nga Ferizaj.

 

Të dielën në mbrëmje, një vajzë 18-vjeçare nga ferizaj u la pa shenja jete në qendrën emergjente.

 

Njëri nga të dyshuarit tashmë është arrestuar nga Policia e Kosovës, kurse i dyshuari i dytë gjendet ende në arrati. Menjëherë nga dita e djeshme ka pasur shumë reagime të ashpra drejt rastit e nga Policia e Kosovës.

 

Për këtë rast ka reaguar edhe Robert Berisha së fundi duke thënë se “burrat e tillë të ligë duhet varur me litar para hotel Grandit në Prishtinë”.