PAS LAJMIT TE SHTATEZENISE TE MARINES, REAGON PER HERE TE PARE LUANA

170

Marina Vjollca ka reaguar per here te pare ndaj lajmeve te shtatezenise. Ajo ka publikuar foto me barkun e rrumbullakosur.

 

Pas kesaj i menjehershem ka qene edhe reagimi i Luana Vjollces. Ajo ka publikuar foton e Marines me Getoarin dhe perbri shkruan: Mezi pres ta takoj!

 

Deri me tani motrat Vjollca ishin treguar shume diskrete kundrejt ketij lajmi te mrekullueshem.