Gruaja ia punon keq ish-futbollistit të Kombëtares, ja rrengu që i kishte përgatitur

Jetojmë në kohën e rrjeteve sociale ku lojërat e shumta nuk mungojnë.

Në anglisht i quajnë “prank” dhe këtë herë e ka pësuar Andi Lila, ish-futbollisti i Kombëtares shqiptare.

Kavajasi ka rënë në kurthin e bashkëshortes së tij, Ornelës.

Lila përfundon i lagur me ujë dhe i befasuar, ndërkohë që partnerja e tij nuk e ndalon të qeshurën.

Andi nga ana tjetër përkulet dhe merr veten. “Tradhtia” nuk kapërdihet lehtë…

TE TJERA