Çimi e puthi LIVE në buzë, reàgon për herë të parë Gilberta (FOTO)

223

Ish-konkurrentja e programit më të ndjékur e komentuar të vitit “Për’Puthen +40”,

Gilberta, e njohur për buzëqeshjen e ëmbël që e karàkterízonte, sqaron njëherë e mirë ndjékësit në lídhje me incídentín e ndodhur me Çimin vetëm një ditë më parë.

Në një bashkëbisedim të hapur me ndjekësit e saj në rrjetin Instagram, ajo krítíohet për faktin që lejoi Çimin ta puthë në buzë.

Por diçka të tillë Gilberta e ka mohur, pasi sipas saj nuk ishte një puthje në buzë por thjeshtë një shaka pak e ekzagjeruar nga ana e Çimit.

“Nuk më puthi, ishte thjeshtë një shaka e ekzàgjeruar. Unë me Çimin ishim shokë që në fillim të emisionit dhe vazhdojmë të jemi shokë.” , shkruan Gilberta në InstaStorye saj.

Madje ajo shton më tej se Çimit i rríhte zemra që në fillim për Linditen dhe se mbështet lídhjen e tyre duke qenë prezent edhe në darkën e shtruar në ditëlindjene Linditës mbrëmjen e kaluar ku edhe konfirmuan lidhjen mes puthjeve e përqafimeve.

Në të njëjtën kohë ajo i kërkon fansave të saj të mos e pyesin më në lídhje më Ilirin, pasi ai tashmë i përket së shkuarës dhe nuk është më pjesë e jetës së saj, ndaj nuk ka shance për një rikthim.