“Përse meshkujt dashurojnë ku*** ”/ Me pushime me Robertin, por Nora Istrefin ka diçka që e shqetëson

Nora istrefi dhe Roberta Berisha kanë zgjedhur të kalojnë pushimet së bashku me vajzën e tyre, Rene, dhe destinacioni që kanë zgjedhur është Turqia.

Mesa duket çifti ka zgjedhur t’i japë dhe një mundësi tjetër marrëdhënies së tyre dhe kur më mirë se sa gjatë disa pushimeve reklasuese duke kaluar kohë pranë njeri- tjetrit.

Nora ka ndarë mjaft foto të bukura nga pushimet, por vëmendjen na e tërheq dhe një foto ku Nora tregon librin që ka zgjedhur të lexojë gjatë pushimeve. “ Të shohim çfarë ka dashur të tregojë ky libër”, ka shkruar Nora në foto dhe libri është “Pse meshkujt dashurojnë ku***t”.

TE TJERA

spot_img