Gilberta e Përputhen 40 harron Ilirin dhe zbulon dashurinë e jetës: Deri sa vdekja të na ndajë

Ish konkurrentja e Përputhen +40 , Gilberta Simoni, pak javë më parë zbuloi se lidhja e saj me Ilirin ka përfunduar.

 

Gjatë një lidhje të drejtëpërdrejtë në Instagram, Gilberta zbuloi se shkaku i ndarjes ishte largësia.

 

Ajo u shpreh se për momentin, ka vendosur të shijojë këtë sezon veror.

 

Së fundi Gilberta ka zbuluar dhe një detaj mjaft të rëndësishëm të jetës së saj.

 

Ajo ka treguar se ka një dashuri të madhe për librat.

 

“Dashuria ime derisa vdekja te na ndaje jane librat”, shkruan Gilberta duke treguar kështu një nga pasionet e saj më të mëdha që është leximi.

 

 

TE TJERA