E çuditshme… Enca nuk ka mbajtur asnjë koncert këtë verë. E dini pse?

445

Është një ndër personazhet publikë më të komentuar. Enca Haxhia njihet si një ndër këngëtaret më të dashura të ekranit, e cila merr gjithmonë vëmendjen jo vetëm për projektet muzikore por dhe për paraqitjen e saj.

 

Megjithëse, nuk kanë munguar këngët e reja, Enca ka vendosur të qëndrojë larg koncerteve. Teksa i është përgjigjur pyetjes së ndjekësit për anulimin e koncerteve, Enca ka premtuar surpriza të mëdha.

 

“Dhe mua më keni munguar. Këtë verë, këto kohë kisha shumë nevojë të fokusohesha tek vetja ime dhe të ndihesha e lumtur. (Tani jam shumë e lumtur) Dheee…gjëra më të mëdha po vijnë. #newera”, ka shkruar Enca.