‘Si ia del me 8 kunatat?’ Moderatorja vihet në siklet

Fiori Dardha ka realizuar një bisedë virtuale me ndjekësit, ku ndër të tjera është pyetur dhe për marrëdhënien që ka me kunatat.

Gazetarja ka 8 të tilla, pasi i shoqi është djalë i vetëm, i fundit pas 8 motrave. “Në një foto që ke postuar mbaj mend sikur ke tetë kunata. Si ja del dhe si i ke marrëdhëniet?”, e ka pyetur dikush.

“E vërtetë! Bashkëshorti im është djalë i vetëm, i fundit pas tetë motrave. Si ia dal?! Me kunatat kam marrëdhënie të shkëlqyera! Kanë të gjitha familjet e tyre dhe kur mblidhemi së bashku, kënaqemi shumë. Fundja, një nuse kanë, ndaj më mbajnë me kimet!”, iu është përgjigjur ajo.

TE TJERA

spot_img