Rama publikon pamje të ishullit të Shurdhahut: Një destinacion spektakolar për t’u vizituar

Kryeministri Edi Rama thuajse cdo mengjes e nis me publikimin e ndonje fotoje apo videoje te vendeve te ndryshme spektakolare ne Shqiperi. Dhe ditën e sotme ai e ka nisur me pamje nga ishulli i Shurdhahut (Sarda) në lumin Drin.

Nga pamjet e publikuara nga kryeministri shihen bukuritë natyrore të ishulit. E teksa poston videon kreu i qeverisë u bë thirrje qytetarëve që ta vizitojnë këtë destinacion.

“MIRËMËNGJES ? dhe me këto pamje të ishullit të Shurdhahut (Sarda) në lumin Drin një destinacion spektakolar për tu vizituar, ju uroj një të dielë të mbarë?” shkruan Rama në postimin e tij.

Duhet theksuar se sefundmi KM ka gjetur nje pike referimi sa i perket promovimit te veriut te Shqiperise. Si fotot gjithashtu edhe videot duke perfshire edhe ate te publikuar diten e sotme jane te realizuara nga fotografi shkodran Terenc Pepa.

https://instagram.com/terencpepa?utm_medium=copy_link

Edhe ne profilin e tij ne Instagram Pepa ka ne fokus pikerisht bukurite e magjishme te veriut ku ne jo pak vende ka qene pikerish fale fotove te tij qe kane marre edhe “namin” e duhur duke ngjallur kuriozitetin e te gjitheve.

Por duke iu rikthyer postimit te dites se sotme pervec thirrjes se Rames edhe shkoder.info ju sygjeron qe ishullin e Sardes ta vizitoni patjeter nese nuk e keni bere akoma.

Dhe per te krijuar nje ide shihni videon:

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ti je dashnorja e Bled Manes”, moderatorja e njohur e Top Channel ‘shokon’ studion e Ed Manushit

Çdo javë, rubrika “Trotuar” në “E Diell”, Top Channel,...

Horoskopi javor, çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Mërkuri do të ndërveprojë me Jupiterin, për të të...

‘Nuk më respektoi, as unë nuk…’! Efi flet për sherrin me Luizin: Kurse për Kiarën…

Efi ka dhënë sot një intervistë në “Shqipëria live”...

Flet nëna e Dafinës që u mbajt peng nga burri: U njohën me dashuri. I thoshte mos hap perdet dhe mos …

Detaje tronditëse zbulohen për opinionin publik nga rasti i...