Befason pushuesi nga Maqedonia: Paguam 35€ dhomën, pronari s’na lë ndez kondicionerin. “Fikeni se harxhojmë”

139

Një denoncim i pazakontë ka mbërritur në redaksinë e JOQ mëngjesin e sotëm nga një shqiptar i Maqedonisë.

Sipas atyre që ai shkruan, ka shkuar me pushime në Durrës, dhe është hasur me një ngjarje të pazakontë.

Pronari i hotelit, ku po paguan dhomën 35€ nuk e lënë të ndezë kondicionerin me arsyen se harxhon.

“Pershendetje JOQ. Jam prej maqedonie jemi ne durres per pushime paguajm 35 € dhomen kondicionerin nuk na le me dhez vjen qdo 1 or na ban presion ndale ndale te Gania durres. Flm”, shkruan ai për redaksinë e JOQ.