Publikohet foto e parë e Marina Vjollcës me barkun e rrumbullakosur

186

Marin Vjollca qenka duke e realizuar një fotosesion.

Ka qenë faqja e njohur ‘vipat e bllokut’ në Instagram të cilët kanë publikuar një fotografi të moderatores, shkruan lajmi.net.

Në storie në Instagram, është publikuar imazhi teksa në përshkrim e kanë shkruar emrin e saj dhe para Marinës qëndron fotografi.

Tutje, Marina shihet e veshur me një fustan me ngjyrë të bardhë dhe mban duart në barkun e rrumbullakosur.

Së fundmi në media është raportuar se bukuroshja bionde është në muajn e katër të shtatzënisë.

Kujtojmë se, Marina bashkë me Getin do bëhen prindër për herë të parë pas disa viteve martesë./Lajmi.net/