Dalin fakte/ Ish-konkurrenti i Për’Puthen i martuar dhe me dy fëmijë (FOTO)

193

Prej pak ditësh rrjetet po zíejnë për ndarjen e çiftit më të pëlqyer në “Për’Puthen +40” dhe bëhet fjalë pikërisht për dyshen simpatike Iliri dhe Gilberta, çifti i parë i deklaruar në emision.

Në një postim të sajin në rrjetin social Instagram, nëpërmjet një InstaStory Gilberta zbùlon se tashmë nuk është në një lídhje me Ilirin dhe se gjithçka mbaroi pa ndonjë shpjegim të madh dhe vetëm me një mesazh nga ana e Gilbertës drejtuar Ilirit.

Sipas saj lídhja në distancë ishte e vështírë, rikthimi Ilirit në Shqipëri për pushime ishte ndryshe, jo ai që njohu gjatë programit dhe më tej preferon të ruaj detajet e lídhjes dhe ndàrjes së tyre.

Gilberta rrëfen në llogarinë e saj Instragram nëpërmjet disa bisedave me Screenshot ku ndjékës të saj shprehen se Ilirin e kanë parë me gruan e tij dhe dy fëmijët tek kalaja e Lekursit.

Ajo pohon se mesazhe të tilla kanë mbërritur shumë në ‘dm’ e saj dhe po fillon të mendojë se diçka e tillë mund të jetë e vërtetë, ndàj ndàn me ndjékësit e saj në Instagram një pyetje të tillë.

“E ka parë njëri tjetër Ilirin me pushime, apo vetëm kjo zonja? Po më akùzojnë se kam dal në takime në emision me një të “zénë”.