Arilena Ara dhe Dafina Zeqiri “kapen” gati duke u puthur në buzë (foto)

148

Para disa javësh Arilena Ara zbuloi se ka realizuar albumin e saj të parë “Pop Art” i cili përbëhet në total nga 13 këngë, mes tyre një pjesë janë bashkëpunime.

Një nga duetet më të shumëpritura është ai me Dafina Zeqirin. Dy artistet bëhen bashkë për herë të parë por pritshmëritë janë të mëdha. Pritjes pak nga pak po i vjen fundi dhe numërimi mbrapsht ka nisur.

Ditën e sotme Arilena ka ndarë në Instagram një foto me Dafinën, si një formë paralajmërimi për këngën e tyre.

Ato shfaqen shumë të afërta, pothuajse duke u puthur, teksa fotoja është bardh e zi. Ajo ma shkruar se na ndan vetëm një javë nga publikimi i projektit muzikor dhe mezi po presim.