“S’të eci kënga dhe po bën sikur je ndarë nga Andi”, Melisa i kthehet keq ndjekëses: Mos më…

158

Melisa dhe Andi i kanë dhënë fund lidhjes. Të paktën kështu po flitet në median rozë pas publikimeve të çuditshme të çiftit dhe fshirjes së fotogfafive së bashku në rrjetet sociale.

Ka qenë Andi mbrëmë ai që në një mënyrë konfirmoi ndarjen duke thënë mes tjerash se dashuria është si xhami.

“Lidhjet janë si xhami. Ndonjëherë është më mirë ta lësh të thyer se sa të lëndosh veten duke tentuar ta rregullosh”, shkruante Andi. Pas këtij postimi Melisa ka shpërthyer me postime të njëpasnjëshme ku na la të kuptojmë se arsyeja e ndarjes është mungesa e dashurisë nga ana e Andit.

Tutje Melisa ka vazhduar duke thënë se është e dhimbshme sa shumë e ka dashur Andin duke harruar se edhe ajo vet është speciale. Ndërkohë që në mediat online po përfliten për një ndarje të mundshme, Melisa ka bërë një postim në Instagram dhe sigurisht që s’do mungonin komentet në lidhje me Andin.

Një fanse e ka akuzuar se po bën lojë sikur është ndarë nga Andi sepse nuk i eci me këngën e fundit, ndërsa Melisa nuk e ka lënë pa përgjigje.

“Nuk e kam ditur që më ndjekin njerëz të fëlliqur e me mendje aq të ligët. Shkoni mor merruni me punët e juaja, mos më ndiq fare sa rrini më lodhni trurin me budalliqet e juaja. Na jeni bo të gjithë profesora jete. Ecc se e dini rrugën nga me shku”, shkroi Melisa.