Këngëtarja seksi tregon komplimentin më të çuditshëm që i kanë bërë shkodranët

1113

Olimpia Smajlaj është një ndër vajzat më seksi që shfaqet në ekranet shqiptare. Përveç linjave perfekte, ajo identifikohet edhe me zërin “rrock” dhe të veçantë.

Mirëpo, Olimpia u bë edhe më e njohur për publikun, falë pjesëmarrjes prej dy sezonesh në emisionin “Xing me Ermalin”, ku ishte pjesë e bandës muzikore.

Në një intervistë nga Shiroka, për “Edicionin Veror”, ajo zbuloi shumë të pathëna, nga kujtimet në Shkodër dhe jeta e saj private. Madje në një moment pjesë e intervistës u bë edhe nëna e saj, me të cilën këngëtarja kishte një ngjashmëri shumë të madhe.

E pyetur se si e ngacmojnë djemtë shkodranë, Olimpia u përgjigjë plot humor: “T’hanksha zemrën”.

Më tej, bukuroshja tregoi dhe komplimentin më të çuditshëm që i kanë bërë shkodranët.

“T’hanksha synin, veshkën, mëlçinë, një nga organet e brëndshme domethënë”, u shpreh Smajlaj, duke i bërë të gjithë të qeshin.