Këngëtarja seksi tregon komplimentin më të çuditshëm që i kanë bërë shkodranët

Olimpia Smajlaj është një ndër vajzat më seksi që shfaqet në ekranet shqiptare. Përveç linjave perfekte, ajo identifikohet edhe me zërin “rrock” dhe të veçantë.

Mirëpo, Olimpia u bë edhe më e njohur për publikun, falë pjesëmarrjes prej dy sezonesh në emisionin “Xing me Ermalin”, ku ishte pjesë e bandës muzikore.

Në një intervistë nga Shiroka, për “Edicionin Veror”, ajo zbuloi shumë të pathëna, nga kujtimet në Shkodër dhe jeta e saj private. Madje në një moment pjesë e intervistës u bë edhe nëna e saj, me të cilën këngëtarja kishte një ngjashmëri shumë të madhe.

E pyetur se si e ngacmojnë djemtë shkodranë, Olimpia u përgjigjë plot humor: “T’hanksha zemrën”.

Më tej, bukuroshja tregoi dhe komplimentin më të çuditshëm që i kanë bërë shkodranët.

“T’hanksha synin, veshkën, mëlçinë, një nga organet e brëndshme domethënë”, u shpreh Smajlaj, duke i bërë të gjithë të qeshin.

‘Aktron shumë’, Lorenci dhe Elvisi “FLLIQIN” keq Oltën

Lorenci dhe Elvisi biseduan mëngjesin e sotëm për lojën e Oltës deri në këtë pikë. Sipas Lorencit ajo e ka marrë shumë seriozisht lojën...

Armando Broja i bën surprizën e bukur Luizit brenda në shtëpinë e BBV (foto)

Tashmë reality show “Big Brother VIP Albania” ka përfshirë edhe futbollistët që nuk mungojnë herë pas here në rrjetet sociale duke treguar banorin e...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME